LiveZilla Live Help

Hizmetlerimiz         İmplant-Zirkonyum-Diş Kaplama

Teknolojinin bütün yeniliklerini kullanarak hastalarımız için en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmak gayretindeyiz. Diş tedavileriniz için hizmet almak istediğinizde, sorularınız konusunda uzman tecrübeli diş hekimlerimizce yanıtlanacaktır.
Kliniğimizde diş implant uygulamaları, Estetik diş hekimliği (Zirkonyum diş kaplama, Laminate-Lamina diş, Diş beyazlatma, Diş eti estetiği vb.) konularda bilgi almak için bizi telefon ile arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Mail: estetik.dentist@gmail.com
Telefon: 0(549)347 4 347

              0(549) DİŞ 4 DİŞ

Telefon: 0(212)6616979

 

İmplant Diş

Yurtdışı hastalarımız için tavsiyelerimiz:

Sizin için ayrıntılı ve doğru bir tedavi planı yapmak istediğimizden bize gelmeden önce panoramik diş röntgeninizi mail ile ulaştırmanız faydalı olacaktır. Doktorlarımız bu panoramik röntgeni değerlendirecek ve size daha sağlıklı bilgi verme imkanı olacaktır. Telefon görüşmesi yaparak da diş sağlığınız ile ilgili ayrıntılı bilgileri bize aktarabilirsiniz. Size diş hekiminiz yaklaşık bir tedavi planı sunacaktır. Bu bilgiler size tedavi planınız ile ilgili genel bir fikir verecektir.
Aynı zamanda tedavi sürenizi yaklaşık olarak öğrenip izin ve seyahat programınızı yapmanızı sağlayacaktır. Gelmeden önce arzu ederseniz sizin için Türkiyede size uygun otellerden birinde otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliriz. Hava alanı klinik arası ulaşım 10 Euro dur.
Amacımız size diş tedavileriniz yapılırken de en verimli şekilde Türkiyede zamanınızı geçirmenizdir. Tedavi planının müsade ettiği ölçüde yakınlarınızı ziyaret edebilir tarihi turistik yerleri gezebilir 2 günlük İstanbul dışı progam yapabilirsiniz.

 

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"