Kategoriler
Genel

Türkiye Diş Fiyatları

Dünyada sağlık turizmi denildiğinde son yıllarda ön plana çıkan ülkelerin başında Türkiye geliyor. Ülkemiz pek çok önemli sağlık branşında uzman kadrolar ve donanımlı sağlık merkezleri ile kaliteli sağlık hizmetleri vermekte.  

Özellikle diş tedavileri, göz tedavisi, saç ekimi ve plastik cerrahi konularında dünyada haklı bir ün kazanmıştır. Saydığımız bütün bu tedaviler en iyi kalite ve en uygun fiyatlar ile vermektedir. 

İstanbul Diş Estetiği Merkezi 

Türkiye'de Diş
Türkiye’de Diş

Bunun yanı sıra tarihi kültürü ve doğasıyla tedavi olmak için gelenlere eşsiz olanaklar sağlamaktadır. Merkezi konumu ile sağladığı kolay ulaşım imkanı da sağlık turizminde ön plana çıkmasında bir etkendir. Son yıllarda özellikle saç ekimi, göz ameliyatları ve diş tedavileri konusunda, giderek artan bir üne kavuşmuştur. Türkiye diş tedavilerinde güler yüzlü kaliteli hizmetlere, yüksek tedavi başarısını da eklemiştir. Diş tedavilerinde en çok uygulanan işlemler implant, zirkonyum diş kaplama, diş beyazlatma ve diş estetiği işlemleridir. Yurt dışından Türkiye’ye gelen hastalar kısa süre içerisinde uzun ömürlü ve estetik diş tedavilerine son derece memnun ayrılmaktadır. Bu bağlamda haklı bir üne kavuşan İstanbul her geçen gün diş estetiği tedavisi için gelen hasta sayısının arttığı bir diş estetiği merkezi konumuna gelmektedir.

İstanbul Diş Fiyatları 

Diş hekimliğinde de gerek estetik diş tedavileri gerekse implant tedavi seçenekleri konusunda her türlü bilimsel yeniliği takip eden hekimler dünyada uygulanan en son tedavi yöntemlerini uygulamakta ve hastaların yüzünü güldürmektedir. Uzun Ömürlü ve sağlıklı implant tedavileri en uygun fiyatlar ile Yapılmaktadır.

İmplant, zirkonyum ve diğer dis tedavileri hakkında fiyat bilgisi için Tedavi Fiyatı Hesaplama Aracı’nı kullanabilirsiniz.

 

Yazar Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

İstanbul Küçükçekmecede bulunan tam donanımlı diş kliniğinde diş estetiği, implant, dijital diş hekimliği uygulamalar ve eğitimleri vermektedir. Klinik çalışmalarında en iyiyi en uygun fiyatlar ile sunma gayretindedir.
Randevu almak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir