Kategoriler
Diş Estetiği Genel

Zirkonyum Diş Kaplama

Yeni malzemeler yeni avantajlar sağlıyor. Diş hekimliğinin teknolojik gelişmeler ile birlikte daha uzun ömürlü ve sağlıklı tedaviler yapabilmesini sağlıyor.

İstanbul implant ve estetik diş merkezinden Diş Hekimi Sayın Sertaç Kızılkaya yı zirkonyum diş kaplamalar ile ilgili bilgi almak için ziyaret ettik.

İstanbul Küçükçekmecede bulunan kliniğinde yurt içi ve yurt dışından çok sayıda hasta tedavi eden ve zirkonyum diş kaplamaları Türkiye de ilk uygulayan hekimlerden birisi kendisi. Tedavilerde uzun ömürlü ve estetik prensibinden de vazgeçmiyor. Bize zirkonyum diş kaplama nedir, porselen mi zirkonyum mu daha iyi, laminate veneer mi zirkonyum kaplama mı ve bütün dişlere zirkonyum kaplama yapımı ile ilgili bilgiler verdiği için kendisine teşekkür ediyoruz.

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

“”Estetik ve sağlıklı diş kaplamalar için zirkonyum tercih ediyoruz”

Günümüzde artık doğal diş estetiği sağlamak için çok uygun malzemeler var elimizde. Hem sağlam hem de estetik olması nedeniyle zirkonyum en çok kullandığınız diş kaplama malzemesi.

Doğal diş görünümü ve biyolojik uyumu sayesinde hem uzun ömürlü hem de estetik diş kaplamaları yapmamıza olanak sağlıyor.

Yazar Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

İstanbul Küçükçekmecede bulunan tam donanımlı diş kliniğinde diş estetiği, implant, dijital diş hekimliği uygulamalar ve eğitimleri vermektedir. Klinik çalışmalarında en iyiyi en uygun fiyatlar ile sunma gayretindedir.
Randevu almak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir